Anasayfa> İngilizce Özel Dersler Sultanbeyli İngilizce Kursu İş İngilizcesi kursu Toefl Kursu Sultanbeyli Yds Kursu Konuşma Kursu. İngilizce Eğitim, En İyi İngilizce Kursu Sultanbeyli. İngilizce Özel Ders İlanı, İngilizce Hazırlık Atlama (Muafiyet-Proficiency, Yeterlilik). Yabancı Dil Kursu, İşyerinde İngilizce Kursu. Ticari İngilizce Kursu, Bire Bir İngilizce. Özel Öğretmen. Şirkette İngilizce Sultanbeyli kurumsal İngilizce.      

 

 

-Sitemiz en uyumlu şekilde Internet Explorer'da çalışmaktadır.-

 

 

      "10-20 veya 40 saatte İngilizce konuşun"; Mustafa Hoca'nın yıllar içerisinde geliştirdiği teknikleriyle... (ayrıntılı bilgi için anasayfaya gidiniz)

 

  . Sultanbeyli'de İngilizce özel ders veya iş İngilizcesi kursu, Yds kursu, Toefl kursu, Konuşma kursu vs. için:

 

 

Yıllardır “asıl işim olarak (ek ders değil)” İngilizce özel ders vermekteyim. Dil seviyeniz upper-intermediate veya yukarısı ise maksimum 10 saatte; intermediate düzeylerinde ise 20 saatte; elementary düzeyinde ise 40 saatte konuşturuyor ve yazdırıyorum. Beginner veya daha aşağısı bir seviyede iseniz saat belirtmiyorum ama öğretim sistemimde hızın "tamamen öğrencinin elinde" olduğunu belirtiyorum. İş dünyasından olmayıp ortaöğretim, üniversite gibi daha erken düzeyde iseniz çok büyük ihtimalle okulunuzda (veya en kötü ihtimalle sınıfınızda) yine birkaç hafta gibi kısa sürelerde [haftada sadece birkaç saat dersle] derece yaptırıyorum. İş İngilizcesi, Yds, Konuşma, Lys, Sbs, Toefl (ibt), ielts, “speaking (konuşma) ağırlıklı İngilizce, (üniversite) hazırlık atlama (muafiyet)/proficiency, İngilizce yeterlik, çocuklar için İngilizce, Bulats” vd. gibi başlıklarda orijinal (hemen tamamını yıllar içerisinde kendi geliştirdiğim), kalıcı ve kişiye özel programlar uygulamaktayım. Zaman, emek ve paranızı boşa harcamak istemiyorsanız lütfen konuyu iyi araştırın. Eğer siz de  birçok şeyi deneyip de bu işi çözemeyenlerdenseniz daha fazla zaman kaybetmeyin.  Başka bir deyişle,  conversation clublar (İngilizce konuşma kulüpleri), yurt dışı İngilizce dil okulları ya da yurt dışı İngilizce dil kursları, speaking kursları, yabancı hocadan İngilizce özel dersler, İş İngilizcesi kursları, üniversite hazırlık, İngilizce dil kursları ya da İngilizce dil okulları, Yds ya da Konuşma kursları İngilizce dil okulları İngiltere, İngilizce dil okulları Amerika-Malta, online İngilizce dersleri (eğitimi), hızlı İngilizce öğrenme vs. derdinize tam olarak derman olamadıysa Mustafa Hoca'dan İngilizce özel ders almadan ümitsizliğe kapılmayın. Beylikdüzü - Avcılar - Büyükçekmece - Bahçeşehir - Sultanbeyli (internetten) (İstanbul) gayet uygundur.

 

Daha uzak semtlerde iseniz (hatta ülkelerde) internet üzerinden ("distant education") yaptığım derslerde de aynı başarıyı “%100” garanti ediyorum. Yılların tecrübesiyle sabittir ki İngilizce dersin yüz yüze veya internet üzerinden yapılması günümüzde artık eskisi kadar önemli değildir; artık önemli olan, hocanın "İngilizce özel ders" tecrübesi ve kullandığı tekniklerdir. Ayrıntılı bilgi için irtibat kurunuz.

 

 

 

 

 

 

 

Sultanbeyli İngilizce özel ders, conversation clublar (İngilizce konuşma kulüpleri, İngilizce konuşma kursları) Sultanbeyli. Sultanbeyli İngilizce kursları, yurt dışı İngilizce dil okulları ya da yurt dışı İngilizce dil kursları, speaking kursları, yabancı hocadan İngilizce özel ders. İş İngilizcesi kursları, İngilizce dil okulları Sultanbeyli, Yds ya da Konuşma kursları Sultanbeyli, hazırlık atlama (muafiyet-proficiency)www.englishingilizce.com. İngilizce dil okulları Amerika, İngilizce dil okulları İngiltere-Malta, online İngilizce dersleri, hızlı ingilizce öğrenme. nasıl İngilizce öğrenebilirim, konuşarak İngilizce öğrenme, Online İngilizce eğitimi, Online İngilizce öğren. İngilizce konuşmak istiyorum, kolay İngilizce öğrenme,  özel ingilizce öğretmeni, İngilizce kelime öğrenme teknikleri. İngilizce öğretmeni ilanları, İngilizce özel hoca, İngilizce kursları İstanbul, denizcilik İngilizcesi kursu. İngiltere aile birleşimi İngilizce özel ders,  speaking English, İş İngilizcesi kursu, English for business. İngilizce hazırlık kursu, yabancı dil kursu, İş İngilizcesi özel ders, Toefl özel ders. Yds, özel ders, Konuşma özel ders, Çocuklar için İngilizce. business English vocabulary, işyerinde İngilizce, Turkish speaking lessons. İngilizce konuşma kursu. Şirkette İngilizce Sultanbeyli kurumsal İngilizce en iyi İngilizce kursu Sultanbeyli. İngilizce özel ders ilanları, yabancı dil okulu, işyerinde İngilizce kursu. Ticari İngilizce kursu. bire bir İngilizce. İngilizce ders verenler, İngilizce eğitimi yeterlilik sınavı.

 Only Selected Resources of English Grammar, Reading,

Writing, Listening and Speaking

özel İngilizce öğretmeni

İngilizce özel hoca

kurumsal İngilizce Sultanbeyli

işyerinde İngilizce

Yabancı dil kursu

İngilizce kursları Sultanbeyli

www.englishingilizce.com

                                     (Sadece Seçme İngilizce Kaynaklar)

 Mustafa Hoca 
 özel derslerine (İngilizce)
 Esenyurt, Bahçeşehir, Beylikdüzü,
 Büyükçekmece ve Avcılar ilçeleri
 merkezli olarak tüm İstanbul'da
 ve Sultanbeyli'de devam ediyor.İş İngilizcesi Yds,
 Konuşma,Toefl vs. dallarda ve her
 seviyeye
imzasını atıyor.

www.englishingilizce.com