Anasayfa> İngilizce Özel Ders Şişli İş İngilizcesi kursu, Yds, Toefl, lys, sbs, ielts, speaking [konuşma] İngilizcesi, conversation club) kursu Toefl Kursu Şişli Yds Kursu. Konuşma Kursu. İngilizce Eğitim, En İyi İngilizce Kursu Şişli. İngilizce Özel Ders İlanı, İngilizce Hazırlık Atlama (Muafiyet-Proficiency, Yeterlilik). Yabancı Dil Kursu, İşyerinde İngilizce Kursu. Ticari İngilizce Kursu, Bire Bir İngilizce. Özel Öğretmen. Şirkette İngilizce Şişli kurumsal İngilizce.       

 

-Sitemiz en uyumlu şekilde Internet Explorer'da çalışmaktadır.-

 

 

      "10-20 veya 40 saatte İngilizce konuşun"; Mustafa Hoca'nın yıllar içerisinde geliştirdiği teknikleriyle... (ayrıntılı bilgi için anasayfaya gidiniz)

 

  . Şişli'de İngilizce özel ders veya iş İngilizcesi kursu, Yds kursu, Toefl kursu, Konuşma kursu vs. için:

 

 

Yıllardır “birincil alanım olarak (ek ders değil)” İngilizce özel ders vermekteyim. Dil seviyeniz upper-intermediate veya yukarısı ise maksimum 10 saatte; intermediate düzeylerinde ise 20 saatte; elementary düzeyinde ise 40 saatte konuşturuyor ve yazdırıyorum. Beginner veya daha aşağısı bir seviyede iseniz saat belirtmiyorum ama öğretim sistemimde hızın "tamamen öğrencinin elinde" olduğunu belirtiyorum. İş dünyasından olmayıp ortaöğretim, üniversite gibi daha erken düzeyde iseniz çok büyük ihtimalle okulunuzda (veya en kötü ihtimalle sınıfınızda) yine birkaç hafta gibi kısa sürelerde [haftada sadece birkaç saat dersle] derece yaptırıyorum. İş İngilizcesi, Yds, Konuşma, Lys, Sbs, Toefl (ibt), ielts, “speaking (konuşma) ağırlıklı İngilizce, (üniversite) hazırlık atlama (muafiyet)/proficiency, İngilizce yeterlik, çocuklar için İngilizce, Bulats” vd. gibi başlıklarda orijinal (hemen tamamını yıllar içerisinde kendi geliştirdiğim), kalıcı ve kişiye özel programlar uygulamaktayım. Zaman, emek ve paranızı boşa harcamak istemiyorsanız lütfen konuyu iyi araştırın. İngilizce, etkisi hayat boyu sürecek önemli bir yatırımdır. Eğer siz de  birçok şeyi deneyip de bu işi çözemeyenlerdenseniz daha fazla zaman kaybetmeyin.  Başka bir deyişle,  conversation clublar (İngilizce konuşma kulüpleri), yurt dışı İngilizce dil okulları ya da yurt dışı İngilizce dil kursları, speaking kursları, yabancı hocadan İngilizce özel dersler, İş İngilizcesi kursları, üniversite hazırlık, İngilizce dil kursları ya da İngilizce dil okulları, Yds ya da Konuşma kursları İngilizce dil okulları İngiltere, İngilizce dil okulları Amerika-Malta, online İngilizce dersleri (eğitimi), hızlı İngilizce öğrenme  vs. derdinize tam olarak derman olamadıysa Mustafa Hoca'dan İngilizce özel ders almadan ümitsizliğe kapılmayın. Beylikdüzü - Avcılar - Büyükçekmece - Bahçeşehir - Şişli (internetten de olabilir) (İstanbul) gayet uygundur.

 

Daha uzak illerde iseniz internet üzerinden ("distant education") yaptığım derslerde de aynı başarıyı “%100” garanti ediyorum. "İngilizce öğrenmek; hem de evinizde (ya da benim misafirim olarak)  veya işyerinizde İngilizce 'ÖZEL DERS' alarak, üstelik 'İş İngilizcesi' ve 'Genel İngilizce (American English-British English)' gibi programlar dahilinde, ihtiyaç ve taleplerinize uygun bir şekilde öğrenmek elinizde...

 

 

 

 

 

 

 

 

Şişli İngilizce özel ders. conversation clublar (İngilizce konuşma kulüpleri, İngilizce konuşma kursları) Şişli, Şişli İngilizce kursları, yurt dışı İngilizce dil okulları ya da yurt dışı İngilizce dil kursları, speaking kursları, yabancı hocadan İngilizce özel ders, İş İngilizcesi kursları Şişli, üniversite hazırlık, İngilizce dil okulları Şişli, Yds ya da Konuşma kursları Şişli, hazırlık atlama (muafiyet-proficiency)www.englishingilizce.com, İngilizce dil okulları Amerika, İngilizce dil okulları İngiltere, online İngilizce dersleri, hızlı ingilizce öğrenme. nasıl İngilizce öğrenebilirim, konuşarak İngilizce öğrenme, Online İngilizce eğitimi. Online İngilizce öğren, İngilizce konuşmak istiyorum... Şişli Ayazağa İngilizce özel ders, Bozkurt. Cumhuriyet, Çağlayan İngilizce özel ders, Çifte Cevizler. Duatepe, Elmadağ, Esentepe Feriköy. Fulya, Gayrettepe iş İngilizcesi. Gülbağ, Gülbahar, Halaskargazi. Halide Edip Adıvar Halil Rıfat Paşa, Harbiye, Huzur. İnönü, İzzet Paşa, Kaptan Paşa. Kurtuluş, Kuştepe Maçka, Mahmut Şevket. Maslak İngilizce özel ders, Mecidiyeköy iş İngilizcesi, Mecidiyeköy Marmara Sitesi. Mecidiyeköy Profilo Merkez, Mesa Maslak Evleri, Meşrutiyet, Nişantaşı İngilizce özel ders. Okmeydanı İngilizce özel ders, Ondokuz Mayıs, Osmanbey Pangaltı, Paşa. Seyrantepe, Teşvikiye, Topağacı. Yayla, Zincirlikuyu, kolay İngilizce öğrenme,  özel ingilizce öğretmeni. İngilizce kelime öğrenme teknikleri, İngilizce öğretmeni ilanları, İngilizce özel hoca. İngilizce kursları İstanbul, denizcilik İngilizcesi kursu, İngiltere aile birleşimi İngilizce özel ders.  speaking English, İş İngilizcesi kursu, English for business. İngilizce hazırlık kursu, yabancı dil kursu, İş İngilizcesi özel ders. Toefl özel ders Şişli Yds özel ders, Konuşma özel ders. Çocuklar için İngilizce, business English vocabulary. işyerinde İngilizce, Turkish speaking lessons, İngilizce konuşma kursu. Şirkette İngilizce Şişli kurumsal İngilizce. En iyi İngilizce kursu Şişli. İngilizce özel ders ilanları. yabancı dil okulu, işyerinde İngilizce kursu Şişli. Ticari İngilizce kursu. bire bir İngilizce, İngilizce ders verenler. İngilizce eğitimi yeterlilik sınavı.

 Only Selected Resources of English Grammar, Reading,

Writing, Listening and Speaking

özel İngilizce öğretmeni

İngilizce özel hoca

kurumsal İngilizce  Şişli

işyerinde İngilizce

Yabancı dil kursu

İngilizce kursları Şişli

www.englishingilizce.com

                                     (Sadece Seçme İngilizce Kaynaklar)

 Mustafa Hoca 
 özel derslerine (İngilizce)
 Esenyurt, Bahçeşehir, Beylikdüzü,
 Büyükçekmece ve Avcılar ilçeleri
 merkezli olarak tüm İstanbul'da
 ve Şişli'de devam ediyor.

 İş İngilizcesi Yds,
 Konuşma,Toefl vs. dallarda ve her
 seviyeye
imzasını atıyor.

www.englishingilizce.com