Anasayfa> İngilizce Özel Ders Gebze (İş İngilizcesi Gebze, Yds, Toefl, Konuşma, lys, sbs, ielts, speaking [konuşma] İngilizcesi, conversation club) kursu, Toefl kursları Yds kursları Gebze Konuşma kursları, Yabancı dil yeterlilik kursu. En iyi İngilizce kursu Gebze, özel ders ilanları, bire bir İngilizce ders, İngilizce ders verenler. İngilizce dil dersi, yabancı dil okulu mu özel ders mi? Kurumsal İngilizce Gebze şirkette İngilizce.          

 

-Sitemiz en uyumlu şekilde Internet Explorer'da çalışmaktadır.-

 

      "10-20 veya 40 saatte İngilizce konuşun"; Mustafa Hoca'nın yıllar içerisinde geliştirdiği teknikleriyle... (ayrıntılı bilgi için anasayfaya gidiniz)

 

  . Gebze'de İngilizce özel ders veya iş İngilizcesi, Yds kursu, Toefl kursu, Konuşma kursu vs. için:

 

Yıllardır “birincil alanım olarak (ek ders değil)” İngilizce özel ders vermekteyim. Dil seviyeniz upper-intermediate veya yukarısı ise maksimum 10 saatte; intermediate düzeylerinde ise 20 saatte; elementary düzeyinde ise 40 saatte konuşturuyor ve yazdırıyorum. Beginner veya daha aşağısı bir seviyede iseniz saat belirtmiyorum ama öğretim sistemimde hızın "tamamen öğrencinin elinde" olduğunu belirtiyorum. İş dünyasından olmayıp ortaöğretim, üniversite gibi daha erken düzeyde iseniz çok büyük ihtimalle okulunuzda (veya en kötü ihtimalle sınıfınızda) yine birkaç hafta gibi kısa sürelerde [haftada sadece birkaç saat dersle] derece yaptırıyorum. İş İngilizcesi, Yds, Konuşma, Lys, Sbs, Toefl (ibt), ielts, “speaking (konuşma) ağırlıklı İngilizce, (üniversite) hazırlık atlama (muafiyet)/proficiency, İngilizce yeterlik, çocuklar için İngilizce, Bulats” vd. gibi başlıklarda orijinal (hemen tamamını yıllar içerisinde kendi geliştirdiğim), kalıcı ve kişiye özel programlar uygulamaktayım. Zaman, emek ve paranızı boşa harcamak istemiyorsanız lütfen konuyu iyi araştırın. İngilizce, etkisi hayat boyu sürecek önemli bir yatırımdır. Eğer siz de  birçok şeyi deneyip de bu işi çözemeyenlerdenseniz daha fazla zaman kaybetmeyin.  Başka bir deyişle,  conversation clublar (İngilizce konuşma kulüpleri), yurt dışı İngilizce dil okulları ya da yurt dışı İngilizce dil kursları, speaking kursları, yabancı hocadan İngilizce özel dersler, İş İngilizcesi kursları, üniversite hazırlık, İngilizce dil kursları ya da İngilizce dil okulları, Yds ya da Konuşma kursları İngilizce dil okulları İngiltere, İngilizce dil okulları Amerika-Malta, online İngilizce dersleri (eğitimi), hızlı İngilizce öğrenme vs. derdinize tam olarak derman olamadıysa Mustafa Hoca'dan İngilizce özel ders almadan ümitsizliğe kapılmayın. Beylikdüzü - Avcılar - Büyükçekmece - Bahçeşehir - Gebze (internet üzerinden) (İstanbul) gayet uygundur.

Daha uzak illerde iseniz internet üzerinden ("distant education") yaptığım derslerde de aynı başarıyı “%100” garanti ediyorum. Yılların tecrübesiyle sabittir ki yüz yüze ders ile online (real-time) dersin bir farkı yoktur. Önemli olan hocanın kullandığı tekniklerdir. Hatta online dersin birçok avantajı vardır. Ayrıntılı bilgi için irtibat kurunuz.

 

 

 

 

 

 

Gebze İngilizce özel ders, conversation clublar (İngilizce konuşma kulüpleri, İngilizce konuşma kursları) Gebze. Gebze İngilizce kursları, yurt dışı İngilizce dil okulları ya da yurt dışı İngilizce dil kursları, speaking kursları, yabancı hocadan İngilizce özel ders. İş İngilizcesi kursları, İngilizce dil okulları Gebze. Yds ya da Konuşma kursları Gebze, hazırlık atlama (muafiyet-proficiency) www.englishingilizce.com, İngilizce dil okulları Amerika. İngilizce dil okulları İngiltere-Malta, online İngilizce dersleri, hızlı ingilizce öğrenme, nasıl İngilizce öğrenebilirim. konuşarak İngilizce öğrenme, Online İngilizce eğitimi, Online İngilizce öğren, İngilizce konuşmak istiyorum. İngilizce özel hoca. İngilizce kursları İstanbul, İngilizce kelime öğrenme teknikleri, İngiltere aile birleşimi denizcilik İngilizcesi kursu, İngilizce özel ders.  İş İngilizcesi kursu Gebze, kolay İngilizce öğrenme, speaking English, English for business. İngilizce hazırlık kursu, yabancı dil kursu, İş İngilizcesi özel ders, Toefl özel ders. Yds, özel ders, İngilizce öğretmeni ilanları, Konuşma özel ders. Çocuklar için İngilizce, business English vocabulary. Kurumsal İngilizce Gebze. özel ingilizce öğretmeni. İngilizce konuşma kursu, işyerinde İngilizce, Turkish speaking lessons. En iyi İngilizce kursu Gebze, İngilizce özel ders ilanları. bire bir İngilizce, dil dersi. Şirkette İngilizce Gebze.

 Only Selected Resources of English Grammar, Reading,

(Sadece Seçme İngilizce Kaynaklar)

Writing, Listening and Speaking

www.englishingilizce.com

İngilizce kursları Gebze

özel İngilizce öğretmeni

İngilizce özel hoca

kurumsal İngilizce Gebze

işyerinde İngilizce

 

Yabancı dil kursu

 Mustafa Hoca 
 özel derslerine (İngilizce)
 Esenyurt, Bahçeşehir, Beylikdüzü,
 Büyükçekmece ve Avcılar ilçeleri
 merkezli olarak tüm İstanbul'da
 ve Gebze'da devam ediyor.

 İş İngilizcesi Yds,
 Konuşma,Toefl vs. dallarda ve her
 seviyeye
imzasını atıyor.

www.englishingilizce.com