Anasayfa>  İngilizce Özel Ders İstanbul'da Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa. Güngören Kağıthane  Sultangazi Bağcılar. Bayrampaşa Etiler Ortaköy Şişli Mecidiyeköy Beşiktaş. Levent, Beykoz...   İSTANBUL'DA VE TÜM DÜNYADA            

                                  

 

-Sitemiz en uyumlu şekilde Internet Explorer'da çalışmaktadır.-

 

   

   "10-20 veya 40 saatte İngilizce konuşun"; yıllar içerisinde kendi geliştirdiğim tekniklerle... (ayrıntılı bilgi için anasayfaya gidiniz)

 

  . Yıllardır uzmanlık alanım olarak (ek ders değil) İngilizce özel ders vermekteyim.   Dil seviyeniz upper-intermediate veya yukarısı ise maksimum 10 saatte; intermediate  düzeylerinde ise 20 saatte; elementary düzeyinde ise 40 saatte konuşturuyor ve yazdırıyorum. Beginner veya daha aşağısı bir seviyede iseniz saat belirtmiyorum ama öğretim sistemimde hızın "tamamen öğrencinin elinde" olduğunu belirtiyorum.  Yine de her halukarda benim derslerimle diğer her yoldan daha hızlı şekilde ilerleyeceğinizden emin olabilirsiniz. İstanbul'un hemen hemen tüm ilçelerinde ve semtlerinde (örneğin Başakşehir, İkitelli, Bakırköy, Beşiktaş, Kadıköy, Küçükçekmece, Şile, Şişli, Üsküdar, Zeytinburnu) İngilizce özel derslerime devam etmekteyim. Eğer sizin de İngilizce konusunda tecrübeniz var ama özellikle konuşma ve yazma sorununuzu bir türlü çözemediyseniz; en geç birkaç ay içerisinde, yoğunlaştırılmış/hızlandırılmış bir kurs-ders yapma ihtiyacı "hissetmeksizin" sorunlarınızı çözüyorum. Sözü geçen İngilizce dil tecrübesi ise çok farklı kaynaklardan geliyor olabilir; örneğin daha önceden yabancı hocalarla İngilizce özel dersler yapmış olabilirsiniz, farklı öğretmenlerle İngilizce özel ders yapıp istediğiniz seviyeye ulaşamamış olabilirsiniz, üniversitede İngilizce hazırlık görmüş olabilirsiniz, uzun zaman önce  yabancı dil okuluna/yabancı dil kursuna gitmiş olabilirsiniz, yurtdışında bir dil okuluna/dil kursuna katılmış ya da İngilizce özel ders almış olabilir ya da yabancı dil programlarını takip etmiş olabilirsiniz ve hatta kendi kendinize İngilizce öğrenmeye çalışıp bu konuda ingilizce gramer/dilbilgisi konuları çalışmış ya da İngilizce konuşma sitelerine girmiş veya İngilizce speaking kurslarına yazılmış olabilirsiniz. Kısacası belli bir tecrübeniz var ama İngilizce konuşmayı bir türlü geliştirememiş iseniz haftada birkaç saat ders ile (1.5'e kadar inilebilir) bu sorunu, İngilizce özel ders ile %90'a varan oranlarda çözüyorum. İngilizce özel ders verdiğim semt ve  ilçeler temelde şu şekilde sıralanmaktadır: Alkent İngilizce özel ders Arnavutköy özel İngilizce ders,  Avcılar Bahçelievler Bakırköy Bayrampaşa özel İngilizce ders. Beşiktaş Beyoğlu Beykoz Çatalca Eminönü özel İngilizce ders Eyüp Esenler Etiler Fatih Gaziosmanpaşa. Güngören Kağıthane Kartal Maltepe Pendik Sancaktepe. Sarıyer Silivri özel İngilizce ders Sultanbeyli Sultangazi Şile Şişli özel İngilizce ders. Tuzla Ümraniye Çekmeköy Üsküdar Zeytinburnu Bebek Nişantaşı Tarabya Maslak Kadıköy Yeniköy. Çorlu Beylikdüzü Büyükçekmece Bahçeşehir özel İngilizce ders Esenyurt  özel İngilizce ders Gebze Mecidiyeköy Ulus Florya Küçükçekmece. Ataköy Levent. Acarlar Baklacı Teşvikiye Rumelihisarı Kuruçeşme. Emirgan Başakşehir. Bağcılar Ataşehir Beykent  özel İngilizce ders İkitelli  Hadımköy Merter.

Daha uzak semtlerde iseniz (hatta ülkelerde) internet üzerinden ("distant education") yaptığım derslerde de aynı başarıyı “%100” garanti ediyorum. Yılların tecrübesiyle sabittir ki İngilizce dersin yüz yüze veya internet üzerinden yapılması günümüzde artık önemli değildir; önemli olan, hocanın "İngilizce özel ders" tecrübesi ve kullandığı tekniklerdir. "İngilizce öğrenmek; hem de evinizde (ya da benim misafirim olarak)  veya işyerinizde İngilizce 'ÖZEL DERS' alarak, üstelik 'İş İngilizcesi' ve 'Genel İngilizce (American English-British English)' gibi programlar dahilinde, ihtiyaç ve taleplerinize uygun bir şekilde öğrenmek elinizde.

 

 

 

 

 

İngilizce özel hoca Etiler. İngilizce kursları İstanbul Şişli, İngilizce kelime öğrenme teknikleri, İngiltere aile birleşimi denizcilik İngilizcesi kursu. İngilizce özel ders Beşiktaş,  İş İngilizcesi kursu Levent, kolay İngilizce öğrenme Sultangazi. speaking English, English for business, İngilizce hazırlık kursu Ortaköy. yabancı dil kursu Ulus. İş İngilizcesi özel ders Florya, Toefl özel ders Bebek, Yds kursu Gaziosmanpaşa. özel ders, İngilizce öğretmeni ilanları Bahçeşehir, Konuşma özel ders. Çocuklar için İngilizce Kağıthane, business English vocabulary. İstanbul kurumsal İngilizce. Özel ingilizce öğretmeni Bayrampşa. İngilizce konuşma kursu, işyerinde İngilizce, Turkish speaking lessons.  en iyi İngilizce kursu İstanbul, özel ders ilanları Güngören, bire bir İngilizce ders Eyüp. İngilizce ders verenler. İngilizce dil dersi Fatih, yabancı dil okulu mu özel ders mi? Şirkette İngilizce Bağcılar İstanbul İşyerinde İngilizce.

 

 Only Selected Resources of English Grammar, Reading,

(Sadece Seçme İngilizce Kaynaklar)

Writing, Listening and Speaking

www.englishingilizce.com

İngilizce kursları İstanbul

                  özel İngilizce öğretmeni Eyüp

İngilizce özel hoca Fatih

kurumsal İngilizce Bayrampaşa

işyerinde İngilizce Bağcılar

 

Yabancı dil kursu Güngören

 Mustafa Hoca 
 özel derslerine (İngilizce)
 Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Güngören, Zeytinburnu, Sultangazi,
 Küçükçekmece ve İkitelli'de ve tüm İstanbul'da
 devam ediyor.İş İngilizcesi Yds,
 Konuşma,Toefl vs. dallarda ve her
 seviyeye
imzasını atıyor.