Anasayfa> İngilizce Özel Ders Esenyurt iş İngilizcesi kursu, dil kursları, İngilizce dil okulları mı özel ders mi? (lys, sbs, ielts, speaking [konuşma] İngilizcesi, conversation club) Toefl Kursu Esenyurt Yds Kursu. Konuşma Kursu İngilizce Eğitim, İngilizce Özel Ders İlanı, İngilizce Hazırlık Atlama (Muafiyet-Proficiency, Yeterlilik), Yabancı Dil Kursu, İşyerinde İngilizce Kursu, Ticari İngilizce Kursu, Bire Bir İngilizce, Özel Öğretmen. Şirkette İngilizce Esenyurt kurumsal İngilizce. En iyi İngilizce kursu Esenyurt, İngilizce özel ders ilanları, yabancı dil okulu, işyerinde İngilizce kursu, İngilizce ders verenler, İngilizce eğitimi yeterlilik sınavı.     

 

 

-Sitemiz en uyumlu şekilde Internet Explorer'da çalışmaktadır.-

 

      "10-20 veya 40 saatte İngilizce konuşun"; Mustafa Hoca'nın yıllar içerisinde geliştirdiği teknikleriyle... (ayrıntılı bilgi için anasayfaya gidiniz)

 

  . Esenyurt'ta İngilizce özel ders veya iş İngilizcesi, Yds kursu, Toefl kursu, Ielts kursu vs. için:

 

Yıllardır “birincil alanım olarak (ek ders değil)” İngilizce özel ders vermekteyim. Dil seviyeniz upper-intermediate veya yukarısı ise maksimum 10 saatte; intermediate düzeylerinde ise 20 saatte; elementary düzeyinde ise 40 saatte konuşturuyor ve yazdırıyorum. Beginner veya daha aşağısı bir seviyede iseniz saat belirtmiyorum ama öğretim sistemimde hızın "tamamen öğrencinin elinde" olduğunu belirtiyorum. İş dünyasından olmayıp ortaöğretim, üniversite gibi daha erken düzeyde iseniz çok büyük ihtimalle okulunuzda (veya en kötü ihtimalle sınıfınızda) yine birkaç hafta gibi kısa sürelerde [haftada sadece birkaç saat dersle] derece yaptırıyorum. İş İngilizcesi, Yds, Konuşma, Lys, Sbs, Toefl (ibt), ielts, “speaking (konuşma) ağırlıklı İngilizce, (üniversite) hazırlık atlama (muafiyet)/proficiency, İngilizce yeterlik, çocuklar için İngilizce, Bulats” vd. gibi başlıklarda orijinal (hemen tamamını yıllar içerisinde kendi geliştirdiğim), kalıcı ve kişiye özel programlar uygulamaktayım. Zaman, emek ve paranızı boşa harcamak istemiyorsanız lütfen konuyu iyi araştırın. İngilizce, etkisi hayat boyu sürecek önemli bir yatırımdır. Beylikdüzü - Avcılar - Büyükçekmece - Bahçeşehir - Esenyurt (İstanbul) gayet uygundur. Eğer siz de  birçok şeyi denemenize rağmen bu işi çözemediyseniz daha fazla zaman kaybetmeyin.  Başka bir deyişle,  conversation clublar (İngilizce konuşma kulüpleri, İngilizce konuşma kursları), yurt dışı İngilizce dil okulları ya da yurt dışı İngilizce dil kursları, speaking kursları, yabancı hocadan İngilizce özel dersler, İş İngilizcesi kursları, üniversite hazırlık, İngilizce dil kursları ya da İngilizce dil okulları, Yds ya da Konuşma kursları, İngilizce dil okulları İngiltere, İngilizce dil okulları Amerika-Malta, online İngilizce dersleri (eğitimi), hızlı İngilizce öğrenme vs. sorununuza son noktayı koyamadıysa Mustafa Hoca'nın teknikleriyle artık soruna değil; çözüme çok yakın olduğunuzu bilin...

Daha uzak illerde iseniz internet üzerinden ("distant education") yaptığım derslerde de aynı başarıyı “%100” garanti ediyorum. Yılların tecrübesiyle sabittir ki yüz yüze ders ile online (real-time) dersin bir farkı yoktur. Önemli olan hocanın kullandığı tekniklerdir. Hatta online dersin birçok avantajı vardır. Ayrıntılı bilgi için irtibat kurunuz. "İngilizce öğrenmek; hem de evinizde (ya da benim misafirim olarak)  veya işyerinizde İngilizce 'ÖZEL DERS' alarak, üstelik 'İş İngilizcesi' ve 'Genel İngilizce (American English-British English) gibi programlar dahilinde, ihtiyaç ve taleplerinize uygun bir şekilde öğrenmek elinizde...

 

 

 

 

 

 

 

 

Esenyurt İngilizce özel ders, conversation clublar (İngilizce konuşma kulüpleri. İngilizce konuşma kursları) Esenyurt, Esenyurt İngilizce kursları, yurt dışı İngilizce dil okulları ya da yurt dışı İngilizce dil kursları, speaking kursları. yabancı hocadan İngilizce özel ders, İş İngilizcesi kursları Esenyurt, üniversite hazırlık. İngilizce dil okulları Esenyurt, Yds ya da Konuşma kursları Esenyurt, hazırlık atlama (muafiyet-proficiency). İngilizce dil okulları Amerika, İngilizce dil okulları İngiltere, online İngilizce dersleri. hızlı İngilizce öğrenme, nasıl İngilizce öğrenebilirim, konuşarak İngilizce öğrenme, Online İngilizce eğitimi. Online İngilizce öğren, İngilizce konuşmak istiyorum, İngilizce özel hoca, İngilizce kursları İstanbul. İngilizce kelime öğrenme teknikleri, İngiltere aile birleşimi denizcilik İngilizcesi kursu, İngilizce özel ders,  İş İngilizcesi kursu. kolay İngilizce öğrenme, speaking English, English for business, İngilizce hazırlık kursu. yabancı dil kursu, İş İngilizcesi özel ders, Toefl özel ders Esenyurt Yds özel ders, İngilizce öğretmeni ilanları, Konuşma özel ders, Çocuklar için İngilizce. business English vocabulary, özel ingilizce öğretmeni, İngilizce konuşma kursu. işyerinde İngilizce, Turkish speaking lessons. Şirkette İngilizce Esenyurt kurumsal İngilizce. En iyi İngilizce kursu Esenyurt, İngilizce özel ders ilanları, yabancı dil okulu. işyerinde İngilizce kursu, ticari İngilizce kursu, bire bir İngilizce, İngilizce ders verenler. İngilizce eğitimi yeterlilik sınavı.

 

 Only Selected Resources of English Grammar, Reading,

(Sadece Seçme İngilizce Kaynaklar)

Writing, Listening and Speaking

www.englishingilizce.com

İngilizce kursları Esenyurt

      özel İngilizce öğretmeni

İngilizce özel hoca

kurumsal İngilizce Esenyurt

işyerinde İngilizce Esenyurt

 

Yabancı dil kursu

 Mustafa Hoca 
 özel derslerine (İngilizce)
 Esenyurt, Bahçeşehir, Beylikdüzü

 ve Avcılar ilçeleri
 merkezli olarak tüm İstanbul'da
 ve Esenyurt'da devam ediyor.

İş İngilizcesi Yds kursu,
 Konuşma kursu,Toefl kursu vs. dallarda ve her seviyeye
imzasını atıyor.

www.englishingilizce.com