Anasayfa> İngilizce Özel Dersler Beykoz İngilizce Kursu  İş İngilizcesi kursu Beykoz. Toefl kursu (özel ders) Beykoz Yds kursu (özel ders) Konuşma kursu (özel ders) İngilizce özel hoca yabancı dil kursu, bire bir İngilizce ders. En iyi İngilizce kursu Beykoz. özel ders ilanları, bire bir İngilizce ders, İngilizce ders verenler. İngilizce dil dersi, yabancı dil okulu mu özel ders mi? Kurumsal İngilizce Şirkette İngilizce Beykoz.

 

-Sitemiz en uyumlu şekilde Internet Explorer'da çalışmaktadır.-

      "10-20 veya 40 saatte İngilizce konuşun"; Mustafa Hoca'nın yıllar içerisinde geliştirdiği teknikleriyle... (ayrıntılı bilgi için anasayfaya gidiniz)

 

  . Beykoz'da İngilizce özel ders veya iş İngilizcesi, Yds kursu, Toefl kursu, Konuşma kursu vs. için:

 

Yıllardır “uzmanlık alanım olarak (ek ders değil)” İngilizce özel ders vermekteyim. Dil seviyeniz upper-intermediate veya yukarısı ise maksimum 10 saatte; intermediate düzeylerinde ise 20 saatte; elementary düzeyinde ise 40 saatte konuşturuyor ve yazdırıyorum. Beginner veya daha aşağısı bir seviyede iseniz saat belirtmiyorum ama öğretim sistemimde hızın "tamamen öğrencinin elinde" olduğunu belirtiyorum. İş dünyasından olmayıp ortaöğretim, üniversite gibi daha erken düzeyde iseniz çok büyük ihtimalle okulunuzda (veya en kötü ihtimalle sınıfınızda) yine birkaç hafta gibi kısa sürelerde [haftada sadece birkaç saat dersle] derece yaptırıyorum. İş İngilizcesi, Yds, Konuşma, Lys, Sbs, Toefl (ibt), ielts, “speaking (konuşma) ağırlıklı İngilizce, (üniversite) hazırlık atlama (muafiyet)/proficiency, İngilizce yeterlik, çocuklar için İngilizce, Bulats” vd. gibi başlıklarda orijinal (hemen tamamını yıllar içerisinde kendi geliştirdiğim), kalıcı ve kişiye özel programlar uygulamaktayım. Zaman, emek ve paranızı boşa harcamak istemiyorsanız lütfen konuyu iyi araştırın. Eğer siz de  birçok şeyi deneyip de bu işi çözemeyenlerdenseniz daha fazla zaman kaybetmeyin.  Başka bir deyişle,  conversation clublar (İngilizce konuşma kulüpleri), yurt dışı İngilizce dil okulları ya da yurt dışı İngilizce dil kursları, speaking kursları, yabancı hocadan İngilizce özel dersler, İş İngilizcesi kursları, üniversite hazırlık, İngilizce dil kursları ya da İngilizce dil okulları, Yds ya da Konuşma kursları İngilizce dil okulları İngiltere, İngilizce dil okulları Amerika-Malta, online İngilizce dersleri (eğitimi), hızlı İngilizce öğrenme vs. derdinize tam olarak derman olamadıysa Mustafa Hoca'dan İngilizce özel ders almadan ümitsizliğe kapılmayın. Beylikdüzü - Avcılar - Büyükçekmece - Bahçeşehir - Beykoz (internet üzerinden) (İstanbul-Avrupa) gayet uygundur.

Daha uzak semtlerde veya illerde iseniz internet üzerinden ("distant education") yaptığım derslerde de aynı başarıyı “%100” garanti ediyorum. Yılların tecrübesiyle sabittir ki yüz yüze ders ile online (real-time) dersin bir farkı yoktur. Önemli olan hocanın kullandığı tekniklerdir. Hatta online dersin birçok avantajı vardır. Ayrıntılı bilgi için irtibat kurunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Beykoz İngilizce özel ders, conversation clublar (İngilizce konuşma kulüpleri, İngilizce konuşma kursları) Beykoz. Beykoz İngilizce kursları, yurt dışı İngilizce dil okulları ya da yurt dışı İngilizce dil kursları, speaking kursları, yabancı hocadan İngilizce özel ders. Beykoz İş İngilizcesi kursları, İngilizce dil okulları Beykoz, Yds ya da Konuşma kursları Beykoz, hazırlık atlama (muafiyet-proficiency)www.englishingilizce.com. İngilizce dil okulları Amerika, İngilizce dil okulları İngiltere-Malta, online İngilizce dersleri, hızlı ingilizce öğrenme. nasıl İngilizce öğrenebilirim, konuşarak İngilizce öğrenme. Online İngilizce eğitimi, Online İngilizce öğren, İngilizce konuşmak istiyorum. Beykoz Acarkent. Anadolu Feneri, Anadolu Hisarı, Anadolu Kavağı İngilizce, Askeri Bölge. Baklacı Beykoz Konakları, Camlıbahçe, Çavuşbaşı, Çengeldere. Çiftlik, Çiğdem, Çubuklu Göksu, Göztepe. Gümüşsuyu, İncirköy, Kanlıca, Kavacık. Merkez, Ortaçeşme Paşabahçe, Polonezköy, Poyrazköy. Riva, Rüzgarlıbahçe, Soğuksu, Tokatköy Yakacık. Yalıköy, özel hoca İngilizce, İstanbul İngilizce kursları. İngilizce kelime öğrenme teknikleri. aile birleşimi İngiltere, business English vocabulary, denizcilik İngilizcesi kursu, özel İngilizce ders.  İş İngilizcesi kursu Beykoz, kolay İngilizce öğrenme, speaking English, English for business, hazırlık kursu İngilizce, yabancı dil kursu, özel İş İngilizcesi dersi. özel ders Toefl. Özel ders Yds, İngilizce öğretmeni ilanları, özel ders Konuşma, Çocuklar için İngilizce, özel ingilizce öğretmeni, İngilizce konuşma kursu, şirkette İngilizce Beykoz kurumsal İngilizce. Turkish speaking lessons. en iyi İngilizce kursu Beykoz, özel ders ilanları. bire bir İngilizce ders, İngilizce ders verenler. İngilizce dil dersi, yabancı dil okulu mu özel ders mi?

Yabancı dil kursu

işyerinde İngilizce        

kurumsal İngilizce Beykoz

özel İngilizce öğretmeni

www.englishingilizce.com

 Only Selected Resources of English Grammar, Reading,

(Sadece Seçme İngilizce Kaynaklar)

Writing, Listening and Speaking

   İngilizce kursları Beykoz

İngilizce özel hoca

 Mustafa Hoca 
 özel derslerine (İngilizce)
 Acarkent, Anadolu Kavağı, Baklacı,
 Kanlıca ve Kavacık ilçeleri
 merkezli olarak tüm İstanbul'da
 ve Beykoz'da internetten devam ediyor.

 İş İngilizcesi Yds,
 Konuşma,Toefl vs. dallarda ve her
 seviyeye
imzasını atıyor.