Anasayfa> İngilizce Özel Dersler Beşiktaş İngilizce Kursu İş İngilizcesi kursu Beşiktaş. Toefl kursu (özel ders) Beşiktaş Yds kursu (özel ders) Konuşma kursu (özel ders) İngilizce özel hoca yabancı dil kursu, bire bir İngilizce ders. En iyi İngilizce kursu Beşiktaş. özel ders ilanları, bire bir İngilizce ders, İngilizce ders verenler. İngilizce dil dersi, yabancı dil okulu mu özel ders mi? Kurumsal İngilizce Beşiktaş Şirkette İngilizce.

 

-Sitemiz en uyumlu şekilde Internet Explorer'da çalışmaktadır.-

 

 

      "10-20 veya 40 saatte İngilizce konuşun"; Mustafa Hoca'nın yıllar içerisinde geliştirdiği teknikleriyle... (ayrıntılı bilgi için anasayfaya gidiniz)

 

  . Beşiktaş'ta İngilizce özel ders veya iş İngilizcesi, Yds kursu, Toefl kursu, Konuşma  kursu vs. için:

 

Yıllardır “birincil alanım olarak (ek ders değil)” İngilizce özel ders vermekteyim. Dil seviyeniz upper-intermediate veya yukarısı ise maksimum 10 saatte; intermediate düzeylerinde ise 20 saatte; elementary düzeyinde ise 40 saatte konuşturuyor ve yazdırıyorum. Beginner veya daha aşağısı bir seviyede iseniz saat belirtmiyorum ama öğretim sistemimde hızın "tamamen öğrencinin elinde" olduğunu belirtiyorum. İş dünyasından olmayıp ortaöğretim, üniversite gibi daha erken düzeyde iseniz çok büyük ihtimalle okulunuzda (veya en kötü ihtimalle sınıfınızda) yine birkaç hafta gibi kısa sürelerde [haftada sadece birkaç saat dersle] derece yaptırıyorum. İş İngilizcesi, Yds, Konuşma, Lys, Sbs, Toefl (ibt), ielts, “speaking (konuşma) ağırlıklı İngilizce, (üniversite) hazırlık atlama (muafiyet)/proficiency, İngilizce yeterlik, çocuklar için İngilizce, Bulats” vd. gibi başlıklarda orijinal (hemen tamamını yıllar içerisinde kendi geliştirdiğim), kalıcı ve kişiye özel programlar uygulamaktayım. Zaman, emek ve paranızı boşa harcamak istemiyorsanız lütfen konuyu iyi araştırın. Eğer siz de  birçok şeyi deneyip de bu işi çözemeyenlerdenseniz daha fazla zaman kaybetmeyin.  Başka bir deyişle,  conversation clublar (İngilizce konuşma kulüpleri), yurt dışı İngilizce dil okulları ya da yurt dışı İngilizce dil kursları, speaking kursları, yabancı hocadan İngilizce özel dersler, İş İngilizcesi kursları, üniversite hazırlık, İngilizce dil kursları ya da İngilizce dil okulları, Yds ya da Konuşma kursları İngilizce dil okulları İngiltere, İngilizce dil okulları Amerika-Malta, online İngilizce dersleri (eğitimi), hızlı İngilizce öğrenme vs. derdinize tam olarak derman olamadıysa Mustafa Hoca'dan İngilizce özel ders almadan ümitsizliğe kapılmayın. Beylikdüzü - Avcılar - Büyükçekmece - Bahçeşehir - Beşiktaş (internet üzerinden de olabilir) (İstanbul-Avrupa) gayet uygundur.

Daha uzak illerde iseniz internet üzerinden ("distant education") yaptığım derslerde de aynı başarıyı “%100” garanti ediyorum. İngilizce dersin yüz yüze veya internet üzerinden yapılması günümüzde artık eskisi kadar önemli değildir; artık önemli olan, hocanın "İngilizce özel ders" tecrübesi ve kullandığı tekniklerdir. "İngilizce öğrenmek; hem de evinizde (ya da benim misafirim olarak)  veya işyerinizde İngilizce 'ÖZEL DERS' alarak, üstelik 'İş İngilizcesi' ve 'Genel İngilizce (American English-British English)' gibi programlar dahilinde, ihtiyaç ve taleplerinize uygun bir şekilde öğrenmek elinizde...

 

 

 

 

 

 

 

Beşiktaş İngilizce özel ders, conversation clublar (İngilizce konuşma kulüpleri, İngilizce konuşma kursları) Beşiktaş. Beşiktaş İngilizce kursları, yurt dışı İngilizce dil okulları ya da yurt dışı İngilizce dil kursları, speaking kursları, yabancı hocadan İngilizce özel ders. Beşiktaş İş İngilizcesi kursları, İngilizce dil okulları Beşiktaş, Yds ya da Konuşma kursları Beşiktaş, hazırlık atlama (muafiyet-proficiency)www.englishingilizce.com. İngilizce dil okulları Amerika, İngilizce dil okulları İngiltere-Malta, online İngilizce dersleri, hızlı ingilizce öğrenme. nasıl İngilizce öğrenebilirim, konuşarak İngilizce öğrenme, Online İngilizce eğitimi, Online İngilizce öğren. İngilizce konuşmak istiyorum. Beşiktaş Levent, 2. Levent, 3. Levent, 4. Levent.  4. Levent Petekler Sitesi Abbasağa, Abdi İpekçi, Akatlar iş İngilizcesi, Alkent Etiler. Arnavutköy, Balmumcu, Bebek İngilizce özel ders, Büyükhanlı Sitesi. Cihannüma, Çırağan, Darphane, Dikilitaş. Ertuğrul (Gayrettepe), Esentepe, Etiler iş İngilizcesi, Ihlamur Konak. Kuruçeşme, Kültür, Levazım, Levent. Mecidiye, Levent Merkez, Metro City, Muradiye. Nispetiye Ortaköy İngilizce özel ders, Sarı Konaklar Sitesi, Serencebey. Sinanpaşa, Topağacı, Türkali, Ulus. Valideçeşme Vişnezade, Yeni Levent, Yıldız, Zincirlikuyu, özel hoca İngilizce, İstanbul İngilizce kursları, İngilizce kelime öğrenme teknikleri. aile birleşimi İngiltere, business English vocabulary. denizcilik İngilizcesi kursu, özel İngilizce ders,  İş İngilizcesi kursu, kolay İngilizce öğrenme. speaking English, English for business, hazırlık kursu İngilizce, yabancı dil kursu. özel İş İngilizcesi dersi, özel ders Toefl Beşiktaş özel ders Yds, İngilizce öğretmeni ilanları. özel ders Konuşma, Çocuklar için İngilizce, özel ingilizce öğretmeni, İngilizce konuşma kursu. kurumsal İngilizce Beşiktaş şirkette İngilizce, Turkish speaking lessons , en iyi İngilizce kursu Beşiktaş, özel ders ilanları. bire bir İngilizce ders, İngilizce ders verenler. İngilizce dil dersi, yabancı dil okulu mu özel ders mi?

Ulus Yabancı dil kursu

işyerinde İngilizce Zincirlikuyu       

kurumsal İngilizce Beşiktaş

özel İngilizce öğretmeni Ortaköy

www.englishingilizce.com

 Only Selected Resources of English Grammar, Reading.

(Sadece Seçme İngilizce Kaynaklar)

Writing, Listening and Speaking

   İngilizce kursları Beşiktaş

İngilizce özel hoca Kuruçeşme

 Mustafa Hoca 
 özel derslerine (İngilizce)
 Levent, Akatlar, Çırağan,
 Gayrettepe, Nispetiye ilçeleri
 ve tüm İstanbul'da
 ve Beşiktaş'ta devam ediyor.

 İş İngilizcesi Yds,Konuşma,Toefl vs.

 dallarda ve her
 seviyeye
imzasını atıyor.