Anasayfa> ingilizce özel ders, iş İngilizcesi kursu, Bakırköy, Maslak, Beykoz. Kadıköy, Nişantaşı, Mecidiyeköy.  Ataşehir, Tarabya ve iş ingilizcesi... iSTANBUL'DA VE TÜM DÜNYADA                 

                                                                                                                                       -Sitemiz en uyumlu şekilde Internet Explorer'da çalışmaktadır.-

 

   

 

   "10-20 veya 40 saatte İngilizce konuşun"; Mustafa Hoca'nın yıllar içerisinde geliştirdiği teknikleriyle... (ayrıntılı bilgi için anasayfaya gidiniz)

 

Birincil alanım olarak (ek ders değil) seçtiğim İngilizce özel derslerim uzun senelerdir devam etmektedir. Dil seviyeniz upper-intermediate veya yukarısı ise maksimum 10  saatte; intermediate düzeylerinde ise 20 saatte; elementary düzeyinde ise 40 saatte konuşturuyor ve yazdırıyorum. Beginner veya daha aşağısı bir seviyede iseniz  durumda, dil yeteneğiniz vasat ise ve ders dışında yeterince çalışırsanız 40 saat içerisinde çözme ihtimaliniz mevcuttur.  Yine de her halukarda benimle ders yaptığınız takdirde en hızlı şekilde ilerlediğinizden emin olabilirsiniz. Siz de dil sorununu çok farklı şeyler denemenize rağmen (örneğin [İngilizce] dil okulları/ [İngilizce] dil kursları, yabancı hocadan  İngilizce özel ders, yurtdışı dil okulları (Amerika, Malta, İngiltere vs.), İş İngilizcesi kursları, speaking [konuşma] ağırlıklı İngilizce...) çözemediyseniz yılların deneyimiyle kendi  geliştirdiğim tekniklerle konuşma ve yazma sorunlarınızı haftada birkaç saat ders ile birkaç ayda çözmekteyim. İlkokul, lise, üniversite vs.'ye gidiyor iseniz de yine kısa zaman dilimlerinde (belki birkaç hafta, belki birkaç ay ve haftada sadece birkaç saat ders ile) "okulunuzda" İngilizce konusunda en iyi öğrenciler arasına girersiniz (birçok tecrübeyle sabittir). Ancak ve  ancak daha önce hiç İngilizce ders görmediyseniz ya da "sıfır"a yakın bir seviye iseniz dersler, çok büyük ihtimalle, birkaç ayı geçecektir. İngilizce özel ders verdiğim semt ve ilçeler temelde şu şekilde sıralanmaktadır: Alkent Avcılar. İngilizce özel ders Bahçelievler. BakırköyBayrampaşa Beşiktaş Beyoğlu Beykoz.Çatalca. Eminönü  Eyüp. Esenler Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kağıthane Kartal Maltepe. Pendik Sancaktepe. Sarıyer Silivri Sultanbeyli. Sultangazi Şile. İngilizce özel ders Şişli Tuzla. Ümraniye Çekmeköy Üsküdar. İngilizce özel ders Zeytinburnu. Bebek Nişantaşı. Tarabya. İngilizce özel ders Maslak. Kadıköy. Yeniköy Çorlu Beylikdüzü. Büyükçekmece İngilizce özel ders Bahçeşehir.  İngilizce özel ders Esenyurt. Gebze, Özel ders İngilizce Mecidiyeköy. Ulus,  özel İngilizce ders Florya. İngilizce özel ders Küçükçekmece. Ataköy Levent. Acarlar Baklacı Teşvikiye Rumelihisarı. İngilizce özel ders Kuruçeşme Emirgan. özel ders İngilizce Başakşehir Bağcılar. Ataşehir iş İngilizcesi Yds Toefl Konuşma. İngilizce Özel ders Beykent.  İş İngilizcesi İkitelli Merter Çemberlitaş İş İngilizcesi Halkalı Ankara Göktürk Ankara Gölbaşı Ankara Eryaman.  Tekirdağ Çerkezköy İngilizce özel ders online İngilizce özel ders Yeşilköy Bostancı. Erenköy Fenerbahçe Kemerburgaz Moda Şaşkınbakkal Zekeriyaköy İstinye Manavgat. Konuşma ağırlıklı İngilizce özel ders listesi

 

Daha uzak semtlerde iseniz (hatta ülkelerde) internet üzerinden ("distant education") yaptığım derslerde de aynı başarıyı “%100” garanti ediyorum. Yılların tecrübesiyle sabittir ki İngilizce dersin yüz yüze veya internet üzerinden yapılması günümüzde artık eskisi kadar önemli değildir; artık önemli olan, hocanın "İngilizce özel ders" tecrübesi ve kullandığı tekniklerdir. "İngilizce öğrenmek; hem de evinizde (ya da benim misafirim olarak)  veya işyerinizde İngilizce 'ÖZEL DERS' alarak, üstelik 'İş İngilizcesi' ve 'Genel İngilizce (American English-British English)' gibi programlar dahilinde, ihtiyaç ve taleplerinize uygun bir şekilde öğrenmek elinizde.

 

 

 

 

 

 

 

 

Özel hoca İngilizce Bakırköy. İstanbul İngilizce kursları Mecidiyeköy. Kurumsal İngilizce Maslak. İngilizce kelime öğrenme teknikleri, aile birleşimi İngiltere. Denizcilik İngilizcesi kursu, özel İngilizce ders Beykoz.  İş İngilizcesi kursu Kadıköy. business English vocabulary. kolay İngilizce öğrenme, speaking English, English for business Nişantaşı. hazırlık kursu, İngilizce öğretmeni ilanları,  Ataşehir İngilizce. yabancı dil kursu, özel İş İngilizcesi dersi Tarabya. Özel ders Toefl Bahçelievler. Özel ders Yds Bayrampaşa. Özel ders Konuşma Beşiktaş. Çocuklar için İngilizce Bebek, Özel ingilizce öğretmeni Beyoğlu. İngilizce konuşma kursu Çatalca, Turkish speaking lessons, Küçükçekmece şirkette İngilizce. En iyi İngilizce kursu Eminönü Eyüp. İngilizce özel ders ilanları Esenler Gaziosmanpaşa, Yabancı dil okulu Güngören Kağıthane, İşyerinde İngilizce kursu Esenyurt Bahçeşehir. Ticari İngilizce kursu Kartal Maltepe. Bire bir İngilizce Beylikdüzü Avcılar. İngilizce ders verenler Pendik Sancaktepe. İngilizce eğitimi yeterlilik sınav. Şirkette İngilizce Florya.  En iyi İngilizce kursu Bakırköy. İngilizce özel ders ilanları Sarıyer, Yabancı dil okulu Silivri. İşyerinde İngilizce kursu Halkalı kurumsal İngilizce. Ticari İngilizce kursu Çemberlitaş. Silivri bire bir İngilizce. İngilizce ders verenler, İngilizce eğitimi yeterlilik sınavı.

 

    Only Selected Resources of English Grammar, Reading,

       Yabancı dil kursu Bağcılar

şirkette İngilizce Merter       

kurumsal İngilizce Ataşehir

özel İngilizce öğretmeni Beykent

www.englishingilizce.com

 (Sadece Seçme İngilizce Kaynaklar)

Writing, Listening and Speaking

İstanbul İngilizce kursları

özel hoca İngilizce Ataköy

 Mustafa Hoca 
 özel derslerine (İngilizce)
 Esenyurt, Bahçeşehir, Beylikdüzü,
 Büyükçekmece ve Avcılar ilçeleri
 merkezli olarak tüm İstanbul'da
 devam ediyor.İş İngilizcesi Yds kursu,
 Konuşma kursu,Toefl kursu vs. dallarda ve her
 seviyeye
imzasını atıyor.