Anasayfa> İngilizce Özel Ders Adalar özel dil kursu özel dil okulu İş İngilizcesi kursu Adalar (İstanbul). dil kursları. İngilizce dil okulları Toefl Kursu Adalar Yds Kursu. Konuşma Kursu İngilizce Eğitim İngilizce Özel Ders İlanı, İngilizce Hazırlık Atlama (Muafiyet-Proficiency, Yeterlilik) Yabancı Dil Kursu, İşyerinde İngilizce Dersi Ticari İngilizce Kursu Bire Bir İngilizce, Özel Öğretmen. Şirkette İngilizce (İstanbul) Adalar kurumsal İngilizce, En iyi İngilizce kursu, İngilizce özel ders ilanları, yabancı dil okulu, işyerinde İngilizce kursu, İngilizce ders verenler, İngilizce eğitimi yeterlilik sınavı,       

 

-Sitemiz en uyumlu şekilde Internet Explorer'da çalışmaktadır.-

 

 

      "10-20 veya 40 saatte İngilizce konuşun"; Mustafa Hoca'nın yıllar içerisinde geliştirdiği teknikleriyle... (ayrıntılı bilgi için anasayfaya gidiniz)

  Adalar'da İngilizce dil kursu, İngilizce dil okulu özel ders veya iş İngilizcesi, Yds kursu, Toefl kursu, Ielts kursu vs. için:

 

Yıllardır “birincil alanım olarak (ek ders değil)” İngilizce özel ders vermekteyim. Dil seviyeniz upper-intermediate veya yukarısı ise maksimum 10 saatte; intermediate düzeylerinde ise 20 saatte; elementary düzeyinde ise 40 saatte konuşturuyor ve yazdırıyorum. Beginner veya daha aşağısı bir seviyede iseniz saat belirtmiyorum ama öğretim sistemimde hızın "tamamen öğrencinin elinde" olduğunu belirtiyorum. İş dünyasından olmayıp ortaöğretim, üniversite gibi daha erken düzeyde iseniz çok büyük ihtimalle okulunuzda (veya en kötü ihtimalle sınıfınızda) yine birkaç hafta gibi kısa sürelerde [haftada sadece birkaç saat dersle] derece yaptırıyorum. İş İngilizcesi, Yds, Konuşma, Lys, Sbs, Toefl (ibt), ielts, “speaking (konuşma) ağırlıklı İngilizce, (üniversite) hazırlık atlama (muafiyet)/proficiency, İngilizce yeterlik, çocuklar için İngilizce, Bulats” vd. gibi başlıklarda orijinal (hemen tamamını yıllar içerisinde kendi geliştirdiğim), kalıcı ve kişiye özel programlar uygulamaktayım. Zaman, emek ve paranızı boşa harcamak istemiyorsanız lütfen konuyu iyi araştırın. İngilizce, etkisi hayat boyu sürecek önemli bir yatırımdır. Eğer siz de  birçok şeyi deneyip de bu işi çözemeyenlerdenseniz daha fazla zaman kaybetmeyin.  Başka bir deyişle,  conversation clublar (İngilizce konuşma kulüpleri, İngilizce konuşma kursları), yurt dışı İngilizce dil okulları ya da yurt dışı İngilizce dil kursları, speaking kursları, yabancı hocadan İngilizce özel dersler, İş İngilizcesi kursları, üniversite hazırlık, İngilizce dil kursları ya da İngilizce dil okulları, Yds ya da Konuşma kursları, İngilizce dil okulları İngiltere, İngilizce dil okulları Amerika-Malta, online İngilizce dersleri (eğitimi), hızlı İngilizce öğrenme  vs. derdinize tam olarak derman olamadıysa Mustafa Hoca'dan İngilizce özel ders almadan ümitsizliğe kapılmayın. Beylikdüzü - Adalar - Büyükçekmece - Bahçeşehir - Adalar (internet üzerinden) (İstanbul-Avrupa) gayet uygundur.

 

Daha uzak semtlerde veya illerde iseniz internet üzerinden ("distant education") yaptığım derslerde de aynı başarıyı “%100” garanti ediyorum. Yılların tecrübesiyle sabittir ki yüz yüze ders ile online (real-time) dersin bir farkı yoktur. Önemli olan hocanın kullandığı tekniklerdir. Hatta online dersin birçok avantajı vardır. Ayrıntılı bilgi için irtibat kurunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adalar İngilizce özel ders, conversation clublar (İngilizce konuşma kulüpleri. İngilizce konuşma kursları), Adalar İngilizce kursları, yurt dışı İngilizce dil okulları ya da yurt dışı İngilizce dil kursları. speaking kursları, yabancı hocadan İngilizce özel ders, İş İngilizcesi kursları Adalar. üniversite hazırlık, İngilizce dil kursları ya da İngilizce dil okulları Adalar, Yds ya da Konuşma kursları Adalar. hazırlık atlama (muafiyet-proficiency, İngilizce dil okulları Amerika, İngilizce dil okulları İngiltere. online İngilizce dersleri. hızlı İngilizce öğrenme, nasıl İngilizce öğrenebilirim, konuşarak İngilizce öğrenme, online İngilizce eğitimi. Adalar dil okulu-dil kursu, İş İngilizcesi Adalar-Toefl Adalar-İngilizce dil okulları-İngilizce dil kursları-İngilizce nasıl geliştirilir? Online İngilizce öğren, İngilizce konuşmak istiyorum. Adalar Burgaz İngilizce, Büyükada. Cami, Dağ, Heybeliada, Karanfil. Kınalıada, Kıyı, Maden, Adalar Merkez. Mesrutiyet, Nizam, Sedef Adası, Yalı. özel hoca İngilizce, İstanbul İngilizce kursları, kurumsal İngilizce, İngilizce kelime öğrenme teknikleri. aile birleşimi İngiltere, denizcilik İngilizcesi kursu, özel İngilizce ders,  İş İngilizcesi kursu. business English vocabulary, kolay İngilizce öğrenme, speaking English, English for business. hazırlık kursu, İngilizce öğretmeni ilanları,  İngilizce, yabancı dil kursu. özel İş İngilizcesi dersi, özel ders Toefl, özel ders Yds, özel ders Konuşma. Çocuklar için İngilizce, özel ingilizce öğretmeni, İngilizce konuşma kursu, Turkish speaking lessons.  Şirkette İngilizce Adalar kurumsal İngilizce, En iyi İngilizce kursu Adalar (İstanbul), İngilizce özel ders ilanları, yabancı dil okulu. işyerinde İngilizce kursu, ticari İngilizce kursu, bire bir İngilizce, İngilizce ders verenler. İngilizce eğitimi yeterlilik sınavı,

 

 Only Selected Resources of English Grammar, Reading

Yabancı dil kursu şirkette İngilizce kurumsal İngilizce Adalar

özel İngilizce öğretmeni www.englishingilizce.com

 (Sadece Seçme İngilizce Kaynaklar)

Writing, Listening and Speaking

Adalar İngilizce kursları

             özel hoca İngilizce

 Mustafa Hoca 
 özel derslerine (İngilizce)
 Esenyurt, Bahçeşehir, Beylikdüzü,
 Büyükçekmece ve Adalar ilçeleri
 merkezli olarak tüm İstanbul'da
 ve Adalar'de devam ediyor.İş İngilizcesi Yds kursları,
 Konuşma kursları,Toefl kursları vs. dallarda ve her
 seviyeye
imzasını atıyor.

www.englishingilizce.com