Anasayfa> İngilizce Özel Ders Acarlar İş İngilizcesi kursu, Yds, Toefl, Konuşma, lys, sbs, ielts, speaking [konuşma] İngilizcesi, conversation club) Toefl Kursu Acarlar Yds Kursu. Konuşma Kursu İngilizce Eğitim, Acarlar En İyi İngilizce Kursu, İngilizce Özel Ders İlanı, İngilizce Hazırlık Atlama (Muafiyet-Proficiency, Yeterlilik), Yabancı Dil Kursu, İşyerinde İngilizce Kursu, Ticari İngilizce Kursu, Bire Bir İngilizce, Özel Öğretmen. Şirkette İngilizce Acarlar kurumsal İngilizce.        

 

 

-Sitemiz en uyumlu şekilde Internet Explorer'da çalışmaktadır.-

 

      "10-20 veya 40 saatte İngilizce konuşun"; Mustafa Hoca'nın yıllar içerisinde geliştirdiği teknikleriyle... (ayrıntılı bilgi için anasayfaya gidiniz)

 

  . Acarlar'da İngilizce özel ders veya iş İngilizcesi kursu, Yds kursu, Toefl kursu, Konuşma kursu vs.  için:

 

Yıllardır “birincil alanım olarak (ek ders değil)” İngilizce özel ders vermekteyim. Dil seviyeniz upper-intermediate veya yukarısı ise maksimum 10 saatte; intermediate düzeylerinde ise 20 saatte; elementary düzeyinde ise 40 saatte konuşturuyor ve yazdırıyorum. Beginner veya daha aşağısı bir seviyede iseniz saat belirtmiyorum ama öğretim sistemimde hızın "tamamen öğrencinin elinde" olduğunu belirtiyorum. İş dünyasından olmayıp ortaöğretim, üniversite gibi daha erken düzeyde iseniz çok büyük ihtimalle okulunuzda (veya en kötü ihtimalle sınıfınızda) yine birkaç hafta gibi kısa sürelerde [haftada sadece birkaç saat dersle] derece yaptırıyorum. İş İngilizcesi, Yds, Konuşma, Lys, Sbs, Toefl (ibt), ielts, “speaking (konuşma) ağırlıklı İngilizce, KET, PET, FCE, CAE, CPE, (üniversite) hazırlık atlama (muafiyet)/proficiency, İngilizce yeterlik, çocuklar için İngilizce, Bulats” vd. gibi başlıklarda orijinal (hemen tamamını yıllar içerisinde kendi geliştirdiğim), kalıcı ve kişiye özel programlar uygulamaktayım. Zaman, emek ve paranızı boşa harcamak istemiyorsanız lütfen konuyu iyi araştırın. İngilizce, etkisi hayat boyu sürecek önemli bir yatırımdır. Eğer siz de  birçok şeyi deneyip de bu işi çözemeyenlerdenseniz daha fazla zaman kaybetmeyin.  Başka bir deyişle,  conversation clublar (İngilizce konuşma kulüpleri), yurt dışı İngilizce dil okulları ya da yurt dışı İngilizce dil kursları, speaking kursları, yabancı hocadan İngilizce özel dersler, İş İngilizcesi kursları, üniversite hazırlık, İngilizce dil kursları ya da İngilizce dil okulları, Yds ya da Konuşma kursları İngilizce dil okulları İngiltere, İngilizce dil okulları Amerika-Malta, online İngilizce dersleri (eğitimi), hızlı İngilizce öğrenme vs. derdinize tam olarak derman olamadıysa Mustafa Hoca'dan İngilizce özel ders almadan ümitsizliğe kapılmayın. Beylikdüzü - Avcılar - Büyükçekmece - Bahçeşehir - Acarlar (internet üzerinden)  (İstanbul) gayet uygundur.

 

Daha uzak illerde iseniz internet üzerinden ("distant education") yaptığım derslerde de aynı başarıyı “%100” garanti ediyorum.  Yılların tecrübesiyle sabittir ki yüz yüze ders ile online (real-time) dersin bir farkı yoktur. Önemli olan hocanın kullandığı tekniklerdir. Hatta online dersin birçok avantajı vardır. Ayrıntılı bilgi için irtibat kurunuz. "İngilizce öğrenmek; hem de evinizde (ya da benim misafirim olarak)  veya işyerinizde İngilizce 'ÖZEL DERS' alarak, üstelik 'İş İngilizcesi' ve 'Genel İngilizce (American English-British English)' gibi programlar dahilinde, ihtiyaç ve taleplerinize uygun bir şekilde öğrenmek elinizde...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Acarlar İngilizce özel ders, conversation clublar (İngilizce konuşma kulüpleri. İngilizce konuşma kursları) Acarlar, Acarlar İngilizce kursları, yurt dışı İngilizce dil okulları ya da yurt dışı İngilizce dil kursları. speaking kursları, yabancı hocadan İngilizce özel ders, İş İngilizcesi kursları. İngilizce dil okulları Acarlar, Yds ya da Konuşma kursları Acarlar, hazırlık atlama (muafiyet-proficiency)www.englishingilizce.com. İngilizce dil okulları Amerika, İngilizce dil okulları İngiltere-Malta, online İngilizce dersleri. hızlı ingilizce öğrenme, nasıl İngilizce öğrenebilirim, konuşarak İngilizce öğrenme. Online İngilizce eğitimi, Online İngilizce öğren, İngilizce konuşmak istiyorum. özel hoca İngilizce, İstanbul İngilizce kursları, İngilizce kelime öğrenme teknikleri. aile birleşimi İngiltere, denizcilik İngilizcesi kursu, özel İngilizce ders,  İş İngilizcesi kursu. business English vocabulary, kolay İngilizce öğrenme, speaking English, English for business. hazırlık kursu, İngilizce öğretmeni ilanları,  İngilizce, yabancı dil kursu. özel İş İngilizcesi dersi, özel ders Toefl Acarlar özel ders Yds. özel ders Konuşma. Çocuklar için İngilizce, özel ingilizce öğretmeni, İngilizce konuşma kursu. Turkish speaking lessons, kurumsal İngilizce Acarlar şirkette İngilizce en iyi İngilizce kursu Acarlar İstanbul, İngilizce özel ders ilanları. yabancı dil okulu, işyerinde İngilizce kursu, ticari İngilizce kursu, bire bir İngilizce. İngilizce ders verenler, İngilizce eğitimi yeterlilik sınavı.

 Only Selected Resources of English Grammar, Reading,

                            

             Yabancı dil kursu

şirkette İngilizce        

kurumsal İngilizce Acarlar

özel İngilizce öğretmeni

www.englishingilizce.com

 (Sadece Seçme İngilizce Kaynaklar)

Writing, Listening and Speaking

Acarlar İngilizce kursları

özel hoca İngilizce

 Mustafa Hoca 
 özel derslerine (İngilizce)
 Esenyurt, Bahçeşehir, Beylikdüzü,
 Büyükçekmece ve Avcılar ilçeleri
 merkezli olarak tüm İstanbul'da
 ve Acarlar'da devam ediyor.

 İş İngilizcesi Yds kursları,
 Konuşma kursları,Toefl kursları vs.   dallarda ve her seviyeye
imzasını atıyor.

www.englishingilizce.com