Anasayfa> Büyükçekmece İngilizce Kursları, Büyükçekmece İngilizce Yabancı Dil Kursu Büyükçekmece İş İngilizcesi kursu Toefl Kursu Büyükçekmece Yds Kursu Konuşma Kursu. İngilizce Eğitim, En İyi İngilizce Kursu Büyükçekmece. İngilizce Özel Ders İlanı, İngilizce Hazırlık Atlama (Muafiyet-Proficiency, Yeterlilik). Yabancı Dil Kursu, İşyerinde İngilizce Kursu. Ticari İngilizce Kursu, Bire Bir İngilizce. Özel Öğretmen. Şirkette İngilizce Büyükçekmece kurumsal İngilizce

 

-Sitemiz en uyumlu şekilde Internet Explorer'da çalışmaktadır.-

 

 

      "10-20 veya 40 saatte İngilizce konuşun"; Mustafa Hoca'nın yıllar içerisinde geliştirdiği teknikleriyle... (ayrıntılı bilgi için anasayfaya gidiniz)

 

  . Büyükçekmece'de İngilizce özel ders veya iş İngilizcesi kursu, Yds kursu, Toefl kursu, Konuşma, çocuklar için İngilizce vs. için:

 

Yıllardır “birincil alanım olarak (ek ders değil)” İngilizce özel ders vermekteyim. Dil seviyeniz upper-intermediate veya yukarısı ise maksimum 10 saatte; intermediate düzeylerinde ise 20 saatte; elementary düzeyinde ise 40 saatte konuşturuyor ve yazdırıyorum. Beginner veya daha aşağısı bir seviyede iseniz saat belirtmiyorum ama öğretim sistemimde hızın "tamamen öğrencinin elinde" olduğunu belirtiyorum. İş dünyasından olmayıp ortaöğretim, üniversite gibi daha erken düzeyde iseniz çok büyük ihtimalle okulunuzda (veya en kötü ihtimalle sınıfınızda) yine birkaç hafta gibi kısa sürelerde [haftada sadece birkaç saat dersle] derece yaptırıyorum. İş İngilizcesi, Yds, Konuşma, Lys, Sbs, Toefl (ibt), ielts, “speaking (konuşma) ağırlıklı İngilizce, (üniversite) hazırlık atlama (muafiyet)/proficiency, İngilizce yeterlik, çocuklar için İngilizce, Bulats” vd. gibi başlıklarda orijinal (hemen tamamını yıllar içerisinde kendi geliştirdiğim), kalıcı ve kişiye özel programlar uygulamaktayım. Zaman, emek ve paranızı boşa harcamak istemiyorsanız lütfen konuyu iyi araştırın. Eğer siz de  birçok şeyi deneyip de bu işi çözemeyenlerdenseniz daha fazla zaman kaybetmeyin.  Başka bir deyişle,  conversation clublar (İngilizce konuşma kulüpleri), yurt dışı İngilizce dil okulları ya da yurt dışı İngilizce dil kursları, speaking kursları, yabancı hocadan İngilizce özel dersler, İş İngilizcesi kursları, üniversite hazırlık, İngilizce dil kursları ya da İngilizce dil okulları, Yds ya da Konuşma kursları İngilizce dil okulları İngiltere, İngilizce dil okulları Amerika-Malta, online İngilizce dersleri (eğitimi), hızlı İngilizce öğrenme vs. derdinize tam olarak derman olamadıysa Mustafa Hoca'dan İngilizce özel ders almadan ümitsizliğe kapılmayın. Mimaroba- Sinanoba- Batıkent- Beykent- Kumburgaz- Selimpaşa-Silivri-Büyükçekmece uygundur.

Daha uzak semtlerde veya illerde iseniz internet üzerinden ("distant education") yaptığım derslerde de aynı başarıyı “%100” garanti  ediyorum. Yılların tecrübesiyle sabittir ki İngilizce dersin yüz yüze veya internet üzerinden yapılması günümüzde artık eskisi kadar önemli değildir; artık önemli olan, hocanın "İngilizce özel ders" tecrübesi ve kullandığı tekniklerdir. "İngilizce öğrenmek; hem de evinizde (ya da benim misafirim olarak)  veya işyerinizde İngilizce 'ÖZEL DERS' alarak, üstelik 'İş İngilizcesi' ve 'Genel İngilizce (American English-British English)' gibi programlar dahilinde, ihtiyaç ve taleplerinize uygun bir şekilde öğrenmek elinizde...

 

 

 

 

 

 

 

Büyükçekmece İngilizce özel ders, conversation clublar (İngilizce konuşma kulüpleri. İngilizce konuşma kursları) Büyükçekmece. Büyükçekmece İngilizce kursları, yurt dışı İngilizce dil okulları ya da yurt dışı İngilizce dil kursları. Speaking kursları. yabancı hocadan İngilizce özel ders Beykent. İş İngilizcesi kursları Büyükçekmece, İngilizce dil okulları Büyükçekmece. Yds ya da Konuşma kursları Büyükçekmece. Hazırlık atlama (muafiyet-proficiency)www.englishingilizce.com. İngilizce dil okulları Amerika, İngilizce dil okulları İngiltere-Malta, online İngilizce dersleri. hızlı ingilizce öğrenme. Nasıl İngilizce öğrenebilirim. konuşarak İngilizce öğrenme, Online İngilizce eğitimi, Online İngilizce öğren. İngilizce konuşmak istiyorum. Büyükçekmece Alibeyköy, Burgaz Evleri, Çırçır, Defterdar İngilizce. Düğmeciler, Emniyettepe, Esentepe Güzeltepe (Askeri Bölge), İslambey. Karadolap. Kemer Country, Kemerburgaz, Merkez, Mimar Sinan Paşa Mithat Paşa. Nişancı Mustafa, Rami Cuma, Rami Yeni. Sakarya, Silahtar Ağa, Topçular. İngilizce özel hoca, İngilizce kursları İstanbul. İngilizce kelime öğrenme teknikleri, İngiltere aile birleşimi denizcilik İngilizcesi kursu, İngilizce özel ders,  İş İngilizcesi kursu Selimpaşa. kolay İngilizce öğrenme, speaking English, English for business, İngilizce hazırlık kursu. Yabancı dil kursu Mimaroba. İş İngilizcesi özel ders, Toefl özel ders Batıkent, Yds, özel ders. İngilizce öğretmeni ilanları, Konuşma özel ders, Çocuklar için İngilizce, business English vocabulary. Kurumsal İngilizce Büyükçekmece şirkette İngilizce. özel ingilizce öğretmeni, İngilizce konuşma kursu, işyerinde İngilizce Büyükçekmece. Turkish speaking lessons. En iyi İngilizce kursu Büyükçekmece, özel ders ilanları, bire bir İngilizce ders Sinanoba, İngilizce ders verenler. İngilizce dil dersi. yabancı dil okulu mu özel ders mi? Kumburgaz.

 Only Selected Resources of English Grammar, Reading,

(Sadece Seçme İngilizce Kaynaklar)

Writing, Listening and Speaking www.englishingilizce.com

İngilizce kursları Büyükçekmece

                   özel İngilizce öğretmeni Beykent

                   İngilizce özel hoca Mimaroba

                   kurumsal İngilizce Sinanoba

                  işyerinde İngilizce Batıket

                      Yabancı dil kursu Kumburgaz

 Mustafa Hoca 
 özel derslerine (İngilizce)
 Esenyurt, Bahçeşehir, Beylikdüzü,
 Avcılar ve Büyükçekmece ilçeleri
 merkezli olarak tüm İstanbul'da
 ve Beykent'te devam ediyor.İş İngilizcesi Yds,
 Konuşma,Toefl vs. dallarda ve her
 seviyeye
imzasını atıyor.

www.englishingilizce.com