Anasayfa>  İş İngilizcesi İngilizce Özel Ders İstanbul'da Maslak, Mecidiyeköy, Nişantaşı, Bebek, Levent, Etiler, Şişli, Beşiktaş, Levent, Beykoz, Kadıköy...   

  İSTANBUL'DA VE TÜM DÜNYADA

 

-Sitemiz en uyumlu şekilde Internet Explorer'da çalışmaktadır.-

 

   

   "10-20 veya 40 saatte İngilizce konuşun"; Mustafa Hoca'nın yıllar içerisinde geliştirdiği tekniklerle... (ayrıntılı bilgi için anasayfa'ya gidiniz.

 

  . Uzmanlık alanım olarak (ek ders değil) devam ettirdiğim İngilizce özel derslerim yıllardır sürmektedir.   Dil seviyeniz upper-intermediate veya yukarısı ise maksimum 10 saatte; intermediate düzeylerinde ise 20 saatte; elementary düzeyinde ise 40 saatte konuşturuyor ve yazdırıyorum. Beginner veya daha aşağısı bir seviyede iseniz saat belirtmiyorum ama öğretim sistemimde hızın "tamamen öğrencinin elinde" olduğunu belirtiyorum.  Yine de her halukarda benim derslerimle diğer her yoldan daha hızlı şekilde ilerleyeceğinizden emin olabilirsiniz. İstanbul'un hemen hemen tüm ilçelerinde ve semtlerinde (örneğin Başakşehir, İkitelli, Bakırköy, Beşiktaş, Kadıköy, Küçükçekmece, Şile, Şişli, Üsküdar, Zeytinburnu) İngilizce özel derslerime devam etmekteyim. Eğer sizin de İngilizce konusunda tecrübeniz var ama özellikle konuşma ve yazma sorununuzu bir türlü çözemediyseniz; en geç birkaç ay içerisinde, yoğunlaştırılmış/hızlandırılmış bir kurs-ders yapma ihtiyacı "hissetmeksizin" sorunlarınızı çözüyorum.

Sözü geçen İngilizce dil tecrübesi ise çok farklı kaynaklardan geliyor olabilir; örneğin daha önceden yabancı hocalarla İngilizce özel dersler yapmış olabilirsiniz, farklı öğretmenlerle İngilizce özel ders yapıp istediğiniz seviyeye ulaşamamış olabilirsiniz, üniversitede İngilizce hazırlık görmüş olabilirsiniz, uzun zaman önce  yabancı dil okuluna/yabancı dil kursuna gitmiş olabilirsiniz, yurtdışında bir dil okuluna/dil kursuna katılmış ya da İngilizce özel ders almış olabilir ya da yabancı dil programlarını takip etmiş olabilirsiniz ve hatta kendi kendinize İngilizce öğrenmeye çalışıp bu konuda ingilizce gramer/dilbilgisi konuları çalışmış ya da İngilizce konuşma sitelerine girmiş veya İngilizce speaking kurslarına yazılmış olabilirsiniz. Kısacası belli bir tecrübeniz var ama İngilizce konuşmayı bir türlü geliştirememiş iseniz haftada birkaç saat ders ile (1.5'e kadar inilebilir) bu sorunu, İngilizce özel ders ile %90'a varan oranlarda çözüyorum. İngilizce özel ders verdiğim semt ve  ilçeler temelde şu şekilde sıralanmaktadır: Acarlar Adalar Alkent Arnavutköy. Avcılar Bahçelievler İngilizce özel ders  Yds Toefl Konuşma. Bakırköy Bayrampaşa. İş İngilizcesi Beşiktaş İngilizce özel ders Yds Toefl Konuşma. Beyoğlu Beykoz. Çatalca  Eminönü Eyüp Esenler. Fatih Gaziosmanpaşa Güngören. Kağıthane Kartal Maltepe. Pendik Sancaktepe Sarıyer Silivri İngilizce özel ders Yds Toefl Konuşma. Sultanbeyli Sultangazi. Şile. İş İngilizcesi Şişli İngilizce özel ders Yds Toefl Konuşma. Tuzla Ümraniye Çekmeköy Üsküdar Zeytinburnu iş İngilizcesi iş İngilizcesi Yds Toefl Konuşma. Bebek iş İngilizcesi Nişantaşı İngilizce özel ders Yds Toefl Konuşma. Tarabya Maslak İngilizce özel ders Yds Toefl Konuşma Kadıköy. Yeniköy Çorlu. Beylikdüzü Büyükçekmece Bahçeşehir Esenyurt Gebze. İş İngilizcesi Mecidiyeköy İngilizce özel ders Yds Toefl Konuşma. Ulus Florya. Küçükçekmece Ataköy. Levent Baklacı. Teşvikiye Rumelihisarı Kuruçeşme Emirgan. Başakşehir Bağcılar. İş İngilizcesi Ataşehir İngilizce özel ders Yds Toefl Konuşma Beykent. İkitelli Esenkent Hadımköy. Merter Yeşilköy.

Daha uzak semtlerde veya illerde iseniz internet üzerinden ("distant education") yaptığım derslerde de aynı başarıyı “%100” garanti ediyorum. Yılların tecrübesiyle sabittir ki yüz yüze ders ile online (real-time) dersin bir farkı yoktur. Önemli olan hocanın kullandığı tekniklerdir. Hatta online dersin birçok avantajı vardır. Ayrıntılı bilgi için irtibat kurunuz.

 

 

 

 

 

 

Özel Dil Kursu. Nişantaşı İngilizce özel ders. conversation clublar (İngilizce konuşma kulüpleri Beşiktaş, İngilizce konuşma kursları) Acarlar. Maslak İngilizce kursları, yurt dışı İngilizce dil okulları ya da yurt dışı İngilizce dil kursları, speaking kursları, yabancı hocadan İngilizce özel ders. İş İngilizcesi kursları, İngilizce dil okulları Acarlar, Yds ya da Konuşma kursları Acarlar, hazırlık atlama (muafiyet-proficiency)www.englishingilizce.com. İngilizce dil okulları Amerika, İngilizce dil okulları İngiltere-Malta, online İngilizce dersleri, hızlı ingilizce öğrenme. nasıl İngilizce öğrenebilirim Şişli, konuşarak İngilizce öğrenme. Online İngilizce eğitimi, Online İngilizce öğren, İngilizce konuşmak istiyorum, özel ingilizce öğretmeni. İngilizce öğretmeni ilanları Beykoz.İngilizce özel hoca Kadıköy. işyerinde İngilizce, İngilizce kursları İstanbul. denizcilik İngilizcesi kursu, İngiltere aile birleşimi İngilizce özel ders, Turkish speaking lessons. speaking English, İş İngilizcesi kursu, English for business, İngilizce konuşma kursu. İngilizce hazırlık kursu, yabancı dil kursu, İş İngilizcesi özel ders Bebek. Toefl özel ders, Yds, özel ders, Konuşma özel ders. Çocuklar için İngilizce, kurumsal İngilizce, business English vocabulary. İngilizce kelime öğrenme teknikleri, kolay İngilizce öğrenme. Şirkette İngilizce Mecidiyeköy, en iyi İngilizce kursu Levent, İngilizce özel ders ilanları. yabancı dil okulu Bebek. işyerinde İngilizce kursu Levent, ticari İngilizce kursu Etiler. bire bir İngilizce, İngilizce ders verenler. İngilizce eğitimi yeterlilik sınavı.

 

   Mustafa Hoca 
 özel derslerine (İngilizce)
 Esenyurt, Üsküdar, Kadıköy, Bahçeşehir, Beylikdüzü,
 Büyükçekmece ve Avcılar ilçeleri
 merkezli olarak tüm İstanbul'da
 devam ediyor.İş İngilizcesi Yds,
 Konuşma,Toefl vs. dallarda ve her
 seviyeye
imzasını atıyor.